NENUDA - co jsme zač?


"Nebuďte doma sami - pojďte si hrát s námi!"

 

Centrum se otevřelo pro veřejnost  3. září 2012, aby tak volně navázalo na letité a úspěšné fungování rodinného  centra  Kolečko. Hlavní náplní Nenudy je provoz pravidelných heren pro maminky na rodičovské dovolené a nejen pro ně:-) Snažíme se také pro celou rodinu pořádat různé akce v průběhu roku. V našich prostorách funguje i několik zájmových činností.

Od září 2019 jsme přesídlili do budovy obecního úřadu na Pržně (vchod ze zadní strany u kadeřnictví). Děkujeme tímto obci Pržno a místnímu mateřskému spolku Mašinka za naši záchranu:-)

Nenuda funguje jako neziskový spolek pro radost Nás a Našich dětí. Za možnost trávit smysluplně čas se svými nejmenšími za cenu, kterou si může dovolit každý, vděčíme nadšení a obětavosti Elišky Matuškové a Pavly Skotnicové, které projekt Nenudy v roce 2012 uvedly do života. Jedinou odměnou holek byla vždycky radost dětí, které do herničky a na různé akce chodí. Pavle s Eliškou za tu dobu odrostly děti a holky začaly pracovat, nicméně pořád na Nenudu myslí a snaží se všemožně pomoci, aby herna byla zachována i do budoucna. Máme za to, že tenhle nápad rozhodně stojí za to!

Během pěti let fungování Nenudy se vystřídala řada maminek, které jako dobrovolnice vedly jednotlivé herny a vymýšlely pro Nás pestrý program. Všem patří velký dík za to, co ve volném čase dělaly a dělají pro mrňata z Frýdlantu a okolí.

 

 Aktuálně

 • Klub miminek

  Od nového roku zahájíme pravidelné setkávání maminek s miminky vždy...
  Více zde
 • Jsme přestěhovaní zpět do Frýdlantu!

  Milí přátelé Nenudy, od 10.12.2019 opět fungujeme v původním prostoru...
  Více zde
 • Těhotenské cvičení začíná od 1.10.2019

  Těhotenské cvičení se vrací do Nenudy opět s dulou Simonou...
  Více zde


Podpořili nás: