Klub miminek

Milé maminky,

rádi bychom Vám nabídli pro Vaše prťata něco nového! V Klubu miminek rádi uvítáme Vaše drobečky asi od tří měsíců do doby, než začnou sami chodit. Společně dětem nabídneme spoustu zajímavých podnětů!

Budeme si zpívat u kytary, abychom dostali do oušek hudební sluch, cvičit s říkankami pro rozvoj motoriky i rytmu na míčích a s jinými pomůckami, které se dětem zaručeně budou líbit:-) Prcci si najdou první kamarády a budou si pomalounku zvykat na společenský život v krásném a bezpečném prostředí naší herničky:-) Ale nejdůležitější je, že to miminka bude moc bavit! V každé hodině otevřeme nějaké téma ze života maminek, budeme dbát na správnou manipulaci s dětmi podle jejich psychomotorického vývoje a vzájemně si předáme inspiraci. Rádi Vám poradíme s kojením, manipulací i nošením dětí v šátcích či nosítkách.

Je možné přidat se k nám kdykoliv v průběhu roku. Děti, které pěkně vnímají své okolí (cca od 10 týdnů) hodinu zvládnou. Každý se zapojí podle svých možností, schopností a nálady:-)

Neváhejte se na nás obrátit s Vašimi otázkami.

Nenuďte se doma sami, přijďte si hrát s námi!


Klub miminek se bude rozjíždět patrně od konce října 2019. Miminko - maminky - lektorky - dosáhne věku tří měsíců. Aktuální informace zveřejníme na facebooku

NenuďáciAktuálně

 • O Lakomé Barce 22.6.2020

  Přijďte si s dětmi pod širé nebe užít divadelní představení...
  Více zde
 • Otevřeme až v září

  Milí rodiče, Nenuda se na Vás bude těšit opět v...
  Více zde
 • ZAVŘENO

  Milí příznivci Nenudy, ze zřejmých důvodů jsou až do odvolání...
  Více zde


Podpořili nás: