Nenuda začíná v novém!

Milé maminky! Konečně pro Vás máme více informací:-)

Mateřské centrum Nenuda se pro Vás opět otevře od příštího týdne! A to v novém prostoru, který nám poskytla obec Pržno a místní mateřský spolek Mašinka. Moc jim za to děkujeme! Jsou to naši zachránci:-) Nová hernička se nachází v opravené budově obecního úřadu. Vchod je ze zadní strany (u kadeřnictví).

Budeme se scházet úterý, středa a pátek v čase 9:30-12:00. Aktivitky se budou střídat podle možností maminek- dobrovolnic a vždy v neděli večer budou na celý týden zveřejněny tady na facebooku. Těšit se můžete na Zpívánky, Hýbánky, Tvoření, Tanečky a anglickou konverzaci pro maminky během herny. Přijít a odejít můžete kdykoliv během herničky, nemusíte se objednávat ani chodit pravidelně. Záleží jen na Vás. Aktivita probíhá vždy nejdříve od 10:30 a je vhodná pro všechny maličké děti! Chodí k nám maminky s dětmi už od miminek.

Od října rozjedeme opět těhotenské cvičení s dulou Simonou Kostelanskou koncem října začne i klub miminek.

Více se o nás dozvíte v týdnu otevřených dveří od 17.září 2019. Přijďte se podívat! Těšíme se na Vás!

Nenuďte se doma sami, přijďte si hrát s námi!:-) Jsme nekomerční prostor pro všechny, které si chtějí rodičovskou dovolenou užít a nabídnout dětem milou zábavu a první kamarády:-)Aktuálně

 • Divadelní pohádka "Zahrada"

  Zveme všechny milé děti na pohádku z repertoáru našeho oblíbeného...
  Více zde
 • Těhotenské cvičení začíná od 1.10.2019

  Těhotenské cvičení se vrací do Nenudy opět s dulou Simonou...
  Více zde
 • AKTUÁLNÍ PROGRAM NA FACEBOOKU

  Milé maminky, přesný rozpis programu na každý týden zveřejňujeme na...
  Více zde


Podpořili nás: