Vládní nařízení

Milí Nenuďáci,
od zítřka platí nová vládní nařízení. Bohužel se týkají i našeho provozu. Od zítřejšího dne k nám mohou osoby starší 18 let pouze očkované nebo ty, které v posledních 180 dnech prodělaly onemocnění covid-19. Děti bezinfekčnost prokazovat nemusí. Prosíme Vás o respektování tohoto pravidla. Jeho dodržování bude kontrolováno. S tím souvisí i omezení našeho provozu. Velká část našeho týmu nesplňuje tyto podmínky a pro nás bude těžké herny obsadit dobrovolníky. Děti jsou teď hodně nemocné i u nás...Pokud splňujete podmínky vstupu a měli byste chuť se zapojit a některé herny vzít na sebe, budeme rádi, když se nám ozvete.
S tím souvisí i to, že zítra 21.11.2021 nemá kdo otevřít. Doufejme, že do středy se dají naše děti "dokupy".

Je nám to líto. Díky za pochopení.Aktuálně

 • Dětská noha a obouvání dětí

  Pozvání k nám do Nenudy...
  Více zde
 • Vládní nařízení

  Milí Nenuďáci, ...
  Více zde
 • program v týdnu od 15.11.

  Těšíme se na Vás...
  Více zde


Podpořili nás: